AKTUÁLNĚ / Krimi

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor / zdroj: Envato Elements
7.5.2020

Ztracenou dcerku vrátili strážníci do otcovy náruče

PRAHA 8

V Praze 8 se čtyřletá holčička při projížďce na kole ztratila svému otci. Sama ujela 5,5 km, u trojského kanálu ji strážníci našli a v pořádku vrátili otci.

Ztrátu čtyřleté dcerky oznámil zoufalý otec na tísňovou linku městské policie v úterý 5. května krátce před 17. hodinou. Do ulice V Zámcích v Praze 8 byly ihned vyslány dvě autohlídky.

Holčičku, která otci zmizela z dohledu při projížďce na kole, začali strážníci hledat na hlavní cyklotrase, v okolních ulicích i na břehu Vltavy. Pátrání nebylo úspěšné, proto rozšířily prohledávané území až k plavebnímu trojskému kanálu. A tam ji –  5,5 km od místa, kde se otci vzdálila – cca po 10 minutách nalezli.

Vystrašenou, ale nezraněnou ji předali do šťastné náruče otce.

 

Autor / zdroj: Jiřina Ernestová

DALŠÍ ČLÁNKY

Navzdory pandemii se bude i letos konat Festival bulharských filmů

Pořadatelé upravili formát a letos můžete festival navštívit z pohodlí a hlavně bezpečí svého domova. Již dvanáctý ročník v řadě proběhne online. Díky

Praha a Brno žádají poslance o možnost stanovit pravidla pro provozování sdílených kol a koloběžek

Praha a Brno usilují o posílení pravomocí obcí v případě sdílené elektromobility. Praha a Brno vyzvaly poslance, aby zohlednili specifickou situaci ve

Čeká nás výměna starých kotlů na tuhá paliva. Většinou za dva roky, ale v Praze už letos na podzim!

Staré kotle na tuhá paliva, které splňují podmínky pouze první a druhé emisní třídy, nebude možné už od září 2022 pod hrozbou vysokých pokut provozova

DNES SE STALO

HISTORIE7. června 1494

si Španělé a Portugalci rozdělují svět podle Tordesillaské smlouvy. Nově objevená Amerika měla připadnout Španělsku a Afrika a Asie Portugalsku.

KULTURA7. června 1781

byl položen základní kámen Stavovského divadla v Praze. Otevřeno bylo 21. března 1783 jako Hraběcí Nosticovo Nosticovo divadlo.

ZÁBAVA7. června 1968

v Dánsku otevřeli první Legoland – Legoland Billund.

POZVÁNKA OBRAZEM